Czas i koszty dostawy

Opcje wysyłki na terenie Polski

Jeśli chodzi o wysyłkę, to niezależnie od ilości zamówionych produktów płaci się 16,50 zł za przesyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej (usługa Kurier48). Drugą opcją dostawy jest przesyłka kurierska firmy DPD, która kosztuje 23 zł. również niezależnie od wagi i ilości zamówionych produktów. W ofercie mamy też Paczkomaty, cena 16,90 dostawa jest dostępna na terenie Polski.

Opcje wysyłki na terenie Europy

Przesyłki zagraniczne, wysyłamy za pośrednictwem kuriera DPD. Standardowy czas dostawy wynosi 4 dni robocze, liczone od momentu zaksięgowania płatności (dotyczy zamówień złożonych do godziny 13.00 w danym dniu, zamówienia złożone po godzinie 13.00 będą realizowane w następnym dniu roboczym).

Czas dostawy w Polsce i Europie

W przypadku Polski w najszybszej opcji, jeśli produkt mamy od ręki w magazynie, możesz spodziewać się produktu u siebie w domu od 2 do 4 dni od złożenia zamówienia. W przypadku wysyłki do krajów poza Polską, czas oczekiwania przy zamówieniu w danym dniu do godz. 13:00, to 4 dni robocze, a w przypadku zamówienia po godz. 13:00 będzie to 5 dni roboczych. Jeśli natomiast produkt był dostępny na zamówienie, do czasu oczekiwania na produkt (informacja umieszczona przy produkcie, najczęściej jest to czas od 7 do 30 dni roboczych, liczonych od zaksięgowania płatności) należy doliczyć czas wysyłki w Polsce od 1 do 2 dni roboczych, w Europie do 4 dni roboczych.

Sprawy pilne
 
Jeśli potrzebujesz, aby produkt dotarł w konkretnym terminie, zapisz to w uwagach klienta przy zamówieniu, a my skontaktujemy się z Tobą mailowo, jeśli nie będzie możliwe dostarczenie produktu w tym terminie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium