Czas i koszty dostawy

Opcje wysyłki na terenie Polski

Jeśli chodzi o wysyłkę, to niezależnie od ilości zamówionych produktów płaci się 16,50 zł za przesyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej (usługa Kurier48). Drugą opcją dostawy jest przesyłka kurierska firmy DPD, która kosztuje 23 zł. również niezależnie od wagi i ilości zamówionych produktów. W ofercie mamy też Paczkomaty, cena 16,90 dostawa jest dostępna na terenie Polski.

Opcje wysyłki na terenie Europy

Mniejsze gabarytowo produkty (nerki, kosmetyczki i okrąglaki) wysyłamy w małych pudełkach kartonowych, które są umieszczane w dużych kopertach i wysyłane przesyłką poleconą, priorytetową, docierającą do adresata w ciągu 4 dni roboczych. Przesyłka jest rejestrowana i można ją śledzić. Większe gabarytowo rzeczy wysyłamy jako paczki priorytetowe z możliwością śledzenia, a czas dostarczenia to również 4 dni robocze

Czas dostawy w Polsce i Europie

W przypadku Polski w najszybszej opcji, jeśli produkt mamy od ręki w magazynie, możesz spodziewać się produktu u siebie w domu od 2 do 4 dni od złożenia zamówienia. W przypadku wysyłki do krajów poza Polską, czas oczekiwania przy zamówieniu w danym dniu do godz. 13:00, to 4 dni robocze, a w przypadku zamówienia po godz. 13:00 będzie to 5 dni roboczych. Jeśli natomiast produkt był dostępny na zamówienie, czas od złożenia zamówienia do dostarczenia produktu pod wskazany adres to 8 do 10 dni w Polsce, a w Europie 10 do 12 dni.

Sprawy pilne
 
Jeśli potrzebujesz, aby produkt dotarł w konkretnym terminie, zapisz to w uwagach klienta przy zamówieniu, a my skontaktujemy się z Tobą mailowo, jeśli nie będzie możliwe dostarczenie produktu w tym terminie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl