Czas i koszty dostawy

Opcje wysyłki na terenie Polski

Jeśli chodzi o wysyłkę, to niezależnie od ilości zamówionych produktów płaci się 13 zł. i 80 gr. za przesyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej (usługa Kurier48). Drugą opcją dostawy jest przesyłka kurierska firmy DPD, która kosztuje 22 zł. również niezależnie od wagi i ilości zamówionych produktów. W ofercie mamy też Paczkomaty, cena 16,90 dostawa jest dostępna na terenie Polski.

Opcje wysyłki na terenie Europy

Mniejsze gabarytowo produkty (nerki, kosmetyczki i okrąglaki) wysyłamy w małych pudełkach kartonowych, które są umieszczane w dużych kopertach i wysyłane przesyłką poleconą, priorytetową, docierającą do adresata w ciągu 4 dni roboczych. Przesyłka jest rejestrowana i można ją śledzić. Większe gabarytowo rzeczy wysyłamy jako paczki priorytetowe z możliwością śledzenia, a czas dostarczenia to również 4 dni robocze

Czas dostawy w Polsce i Europie

W przypadku Polski w najszybszej opcji, jeśli produkt mamy od ręki w magazynie, możesz spodziewać się produktu u siebie w domu od 2 do 4 dni od złożenia zamówienia. W przypadku wysyłki do krajów poza Polską, czas oczekiwania przy zamówieniu w danym dniu do godz. 13:00, to 4 dni robocze, a w przypadku zamówienia po godz. 13:00 będzie to 5 dni roboczych. Jeśli natomiast produkt był dostępny na zamówienie, czas od złożenia zamówienia do dostarczenia produktu pod wskazany adres to 8 do 10 dni w Polsce, a w Europie 10 do 12 dni.

Sprawy pilne
 
Jeśli potrzebujesz, aby produkt dotarł w konkretnym terminie, zapisz to w uwagach klienta przy zamówieniu, a my skontaktujemy się z Tobą mailowo, jeśli nie będzie możliwe dostarczenie produktu w tym terminie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl